Redaktor serwisu internetowego praca zdalna dla osoby z orzeczeniem

Oferta pracy za: 2 100.00 PLN
Typ:Prywatne
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Bez doświadczenia
Opcja:Pełny etat
Publikacja:ID: 46883
Kategoria:Praca przez internet » Copywriting
Lokalizacja:Polska » mazowieckie »
Opis:

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniającej i znającej potrzeby osób niepełnosprawnych, poszukujemy

osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Redaktor serwisu internetowego

praca zdalna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Podstawowe obowiązki:

• Redagowanie artykułów i nanoszenie zmian

• Wyszukiwanie informacji na wybrane tematy w dostępnych źródłach

• Dołączanie zdjęć do artykułów i ich obróbka

• Zamieszczanie artykułów w portalu za pomocą cm. WordPress

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe

• Wymagane roczne doświadczenie na stanowisku związanym z redagowaniem tekstów, np. W charakterze redaktora, copywriter, specjalisty ds. Public relations

• Bardzo dobra umiejętność redagowania tekstów oraz wyszukiwania treści w internecie

• Podstawowa znajomość programów CMS, najlepiej WordPress (lub takich jak Joomla, Drupal itp.)

• Umiejętność podstawowej obróbki zdjęć, np. Kadrowania

• Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (Word, PowerPoint, Excel)

• Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

• Pełna samodzielność i umiejętność organizacji pracy

• Sumienność

Oferujemy:

Współpracę w oparciu o umowę o pracę,

• Pełny etat i elastyczne godziny pracy

Wynagrodzenie 2100 brutto na m - c podstawy plus premia od wyników (do 100% podstawy)

Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres:

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp. K., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam, także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp. K. W celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres:

Tagi:, , , , ,
Promocja:GRATIS 030Oglądalność: 218
raport
Preferuj spotkania osobiste
Spotkaj się z oferentem osobiście
Wybierz jakieś bezpieczne miejsce
Nigdy nie wysyłaj pieniędzy
Nigdy nie płać za coś z góry
Nie wysyłaj pieniędzy na ślepo
Uważaj jakie dane podajesz
Chroń swoje dane osobowe
Szczególnie dane sensytywne
Oferta wygląda na podejrzaną?