Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Praca zdalna w projekcie biznesowym
Praca zdalna w projekcie biznesowym500.00 PLN

Jesteś mamą? Studentką? Lubisz dbać o zdrowie i urodę? Szukam kobiet, które poszukują możliwości dorobienia sobie do domowego budżetu bez w... czytaj dalej »

Praca w Niemczech jako opiekunka
Praca w Niemczech jako opiekunka6 000.00 PLN

Szukasz legalnej, bezpiecznej i sprawdzonej pracy ? Firma Safer Life – Perfekcyjna Opieka istnieje na rynku Niemieckim już od 2011 roku, dzi... czytaj dalej »

Poszukujemy opiekunki
Poszukujemy opiekunki6 000.00 PLN

Poszukujemy pań chętnych do pracy jako opiekunki. Posiadamy zlecenia z całych Niemiec i z Holandii. Praca stała z terminowym i wysokim wynag... czytaj dalej »

Opiekunka osoby starszej
Opiekunka osoby starszej0.60 PLN

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech i Holandii. Oferujemy stabilną pracę, wy... czytaj dalej »

Opiekuna/opiekunki
Opiekuna/opiekunki6 000.00 PLN

Legalnie działająca firma Ulife, zatrudni osoby na stanowisku opiekunka osoby starszej na terenie Niemiec i Holandii. Rekrutujemy osoby z ca... czytaj dalej »

Dodatkowy dochód - praca w domu!
Dodatkowy dochód - praca w domu!2 400.00 PLN

Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze? Poprawić swój stan finansów? Jeżeli tak - to ta oferta jest skierowana do Ciebie! Nie przeocz tej szans... czytaj dalej »

Oferta pracy internetowej
Oferta pracy internetowej12 400.00 PLN

Praca przez internet dla wielu ludzi jest sposobem zarabiania pieniędzy bez wychodzenia z domu za pomocą komputera oraz internetu. Szansą na... czytaj dalej »