Dostawca posiłków na rowerze elektrycznym
Oferta pracy9.86 PLN
Typ:Agencja pracy
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Bez doświadczenia
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 223676
Kategoria:Pozostałe
Lokalizacja:Polska » opolskie » (pokaż na mapie)
Opis:

9,86 € + dodatek dzienny 7,50 €

Czy rower to Twoja największa pasja? Połącz pasję z pracą!

Jako dostawca jedzenia na rowerze elektrycznym możesz zobaczyć wszystkie piękne zabytki Amsterdamu lub Maastricht.

OPIS STANOWISKA

Odbiór zamówienia z restauracji i dostarczenie go do drzwi klienta odbywa się przy użyciu aplikacji na smartfonie - aplikacja nazywa się Scoober i jest bardzo prosta w obsłudze. Pracodawca gwarantuje dostęp do nieograniczonego pakietu internetowego, który może być używany do pracy i do użytku prywatnego!

WYMAGANIA

- znajomość jęz. Angielskiego;

- prawo jazdy mile widziane (dojazd z zakwaterowania do pracy);

CO MOŻEMY CI ZAGWARANTOWAĆ?

- Zakwaterowanie na sprawdzonych lokalizacjach (pokoje w większości 2 - osobowe)

- Darmowy Internet

- Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na, których pomoc zawsze możesz liczyć

SPOSÓB APLIKOWANIA

Nie czekaj, aplikuj telefonicznie!

Tel.

Tel. Opole

tel. Rzeszów

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!